Hydrofóbne, termoizolačné a protipožiarne nátery

Realizujeme špeciálne nátery, ktoré ochránia vaše budovy pred poveternostnými vplyvmi, vysokými horúčavami či požiarmi.

Vyberte si náter, ktorý je pre Vás najvhodnejší, alebo nás kontaktujte a nechajte si odborne poradiť.

Hydrofóbne nátery

 

Hydrofóbne nátery zabránia prieniku vody do vašich budov.

Sú odolné voči poveternostným vplyvom a zabraňujú prenikaniu vody do vnútra. Vďaka ich použitiu voda uniká von a konštrukcie ostávajú suché. Hydrofóbne nátery sú bezfarebné, teda nemenia farbu ani vzhľad budovy. Sú teda vhodné aj na izoláciu historických budov. Ďalej sú vhodné na betónové plochy, tehly, omietky, kameň, mramor a ďalšie materiály.

Okrem vody, hydrofóbne nátery chránia tiež pred agresívnymi chemikáliami, mrazom, špinou z ovzdušia, rozmrazovacími soľami.

 

Termoregulačné a termoizolačné nátery

 

Termoregulačné nátery potláčajú orosovanie povrchu a eliminujú najčastejšiu príčinu vzniku plesní. V ponuke je rozmanitá škála farieb termoregulačných náterov.

Termoregulačné a termoizolačné nátery zabraňujú prehrievaniu objekty od slnečného žiarenia a naopak, úniku tepla počas zimy. Nátery znižujú celkové náklady na klimatizovanie a vykurovanie objektu.

 

Protipožiarne nátery

Sú špeciálne nátery, ktoré zabezpečujú protipožiarnu ochranu objektov. Protipožiarne nátery sú farebne transparentné a môžu sa používať v kombinácií s inými ochrannými nátermi.

Rôzne typy náterov sa používajú na ochranu oceľových, drevených a betónových konštrukcií. Tieto nátery zvyšujú dĺžku odolávania povrchu vplyvu ohňa v prípade požiaru.